02155090617

درباره کاچیران

کاچیران

کاچیران یک برند ایرانی و یک تولیدکننده چرخ خیاطی در ایران است. این کارخانه تنها تولیدکننده چرخ خیاطی است.

این شرکت در دومین جشنواره بین‌المللی برترین نام و نشان‌های تجاری ایران به عنوان یکی از یک صد برند برتر ایرانی برکزیده شده‌است.

 

مرکز اصلی و کارخانجات این شرکت در ایران واقع می‌باشد. کاچیران در سال ۱۳۵۹ شمسی توسط آقای سید صادق سبزواری تأسیس گردید. این کارخانه با خریداری تمامی تجهیزات و ماشین آلات و خرید تکنولوژی از شرکت فاف آلمان که خط مونتاژ خود را راه‌اندازی نمود؛ و در سال ۱۳۷۰ نخستین محصولات آن وارد بازار ایران گردیدند . خطوط تولیدی این کارخانه در سال ۱۳۷۴ مورد بهره‌برداری قرار گرفت. کارخانه کاچیران از سال ۱۳۷۷ از تکنولوژی ژانومه ژاپن نیز استفاده نموده‌است. کارخانه کاچیران، همچنان با قوت به عنوان تنها تولیدکننده چرخ خیاطی خانگی خاورمیانه به کار خود ادامه می‌دهد.

چرخ خیاطی کاچیران سری نیولایف

جدیدترین چرخ خیاطی های کاچیران در سری نیولایف قرار می گیرند که دارای طراحی و تکنولوژی آلمان می باشند. این دسته دارای طراحی زیبا، قابلیت پشتیبانی از 84 تا 139 طرح دوخت مجزا و تركیبی و قابلیت تغییر عرض دوخت بصورت متقارن، برای مصارف زیگزاك و دكمه دوزی و جا دكمه و طرحهای متنوع حاشیه دوزی، پس دوزی، سردوزی، رفو و سایر امکانات می باشند.

تمام چرخ خیاطی های این دسته دارای سرپوش، سیستم بازو آزاد برای دوخت ساده تر سر آستین و دمپای شلوار، لامپ که در بری مدلها بصورت LED است می باشند. به علاوه در اکثر مدل های این دسته سوزن نخ کن، سیستم DFT (کار پیشبر از بالا) موجود می باشد که در مشخصات محصولات به آنها اشاره شده است.

دارای 2 سال گارانتی شرکت کاچیران

چرخ خیاطی کاچیران سری یاسمین

چرخ خیاطی های کاچیران سری یاسمین از طراحی و تکنولوژی ژاپن برخوردار می باشند كه از 23 طرح دوخت مجزای گلدوزی و بیش از 40 مدل گلدوزی ترکیبی متنوع پشتیبانی می کنند. همچنین امکان اجرای دوختهای زیگزاك، جادكمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، پس دوزی، سردوزی و رفو را دارا می باشند. تمام مدلهای این دسته دارای سرپوش و یا درب و جعبه می‌باشند.

برخی از مدلهای این دسته دارای سیستم كفِ تخت که امکان گلدوزی را ساده می سازند و برخی دیگر دارای سیستم بازو آزاد مناسب دوخت راحت سر آستین و دمپای شلوار می باشند که در صفحه مشخصات محصول به آن اشاره شده است.

دارای 2 سال گارانتی شرکت کاچیران

چرخ خیاطی کاچیران سری رُز

سری جدید چرخ خیاطیهای کاچیران به نام رز، می باشند. این دسته سبك ترین چرخ خیاطی كاچیران محسوب میگردند كه از 15 طرح دوخت متنوع پشتیبانی می نمایند. از جمله دوختهای این دسته میتوان دوخت زیگزاك، جادکمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، رفو و ماسوره پیچی اتوماتیك را نام برد. این دسته دارای بازوی متحرك می باشد.

ظاهر جدید، سبک و زیبا از ویژگی های بارز این چرخ خیاطی است که امکان استفاده جهت مسافرت و مصارف دانشجویی را فراهم آورده است.

چرخ خیاطی کاچیران سری زیگزاگ

چرخ خیاطی کاچیران مدل زیگزاگ از جدیدترین محصولات تولیدشده توسط این شرکت است که لرزش و صدای بسیار کمی دارد. قیمت این چرخ مناسب و وزن آن سبک بوده و می‌توان انواع پارچه‌های ضخیم و نازک را با کمک آن دوخت. انواع چرخ خیاطی کاچیران مدل زیگزاگ عبارتند از:

  • ۲۰۱۰: دارای ۱۰ نوع دوخت
  • ۲۰۲۰: دارای ۲۳ نوع دوخت
  • ۲۰۳۰: دارای ۳۲ نوع دوخت
چرخ خیاطی کاچیران سری برونیکا

چرخ خیاطی برونیکا 105 دارای 10 مدل و چرخ خیاطی برونیکا 205 دارای 23 مدل و چرخ خیاطی برونیکا 305 دارای 32 مدل دوخت تزیینی است که با آسانی با گردونه انتخاب و اجرا می شوند.

امكان تعویض سریع و راحت پایه های دوخت مختلف، بازوی متحرك و بدنه فوق العاده سبك و مستحكم آلمینیومی با آلیاژ متفاوت، لامپ LED ، از ویژگی های عمده این چرخها محسوب می شود.

ما زندگی خوب شما را شکل می دهیم

برای خرید بهتر و با کیفیت تر با ما در نمایشگاه شماره 2 کاچیران همراه باشید.

طراحی و ظاهری زیبا

75%

با کیفیت ترین محصول

85%

تیم فروش و پشتیبانی حرفه ایی

95%

با کیفیت ترین چرخ خیاطی کدام است ؟

کدام یک از چرخ خیاطی ها دارای سوزن نخ کن اتومات هستند؟

گارانتی چرخ خیاطی شامل چه مواردی میشود ؟

وبلاگ

با وبلاگ ما دانش و مهارت خود را افزایش دهید